Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Adana haberleri > Optimum Club Kart Bütçe Dostu
Adana Haberlerini Takip Et

Optimum Club Kart Bütçe Dostu

Güncelleme : 30 Ocak 2013 10:39

Optimum Outlet Adana AVM’de, 1 Ocak 2013'ten itibaren ziyaretçileriyle buluşan Optimum Club Kart, her bütçenin dostu oldu. Mevsim sonu indirimlerinin başlamasıyla birlikte indirimin de indirimini bulabilen Optimum ziyaretçileri, alışverişlerinde Optimum Club Kart üyesi mağazaları tercih ediyorlar.

Optimum Club Kart üyesi işyerleri arasında bulunan Polo Garage alışverişi sırasında sevincini dile getiren ve Adana Kız Lisesi öğrencisi olduğunu belirten Ece Demircioğlu, ''Bu indirim sayesinde annemi alışveriş yapmaya ikna ettim. Mevsim sonu indirimlerine bir de Optimum Club kartla elde edeceğim puanları ve bu puanlarla da alışveriş yapabileceğimi söyleyince annemle birlikte soluğu Optimum'da aldık'' dedi.

Öğrencisi, esnafı ve ev hanımının yanı sıra genciyle, yaşlısıyla, kadını ve erkeğiyle her kesimden müşterilerin ilgi gösterdiği Optimum Club Kart avantajlarından birini de 70 yaşındaki Muhammed Çolak yaşadı. Çolak, Tarık Emre Optik&Saat'te alışverişini yaparken, kazanacağı puanlarla da torunlarına hediyeler alacağını söyledi.

ÜYELER DE MEMNUN

Optimum Club Kart'ın sunduğu avantajlardan müşteriler kadar satışlarını artıran kart üyesi işyerleri de mutlu. Polo Garage Mağaza Müdürü Zeynep Bulut, alışverişe gelen ancak, kararsızlık gördükleri müşterilerine bir de Optimum Club Kart avantajını anlattıkça fikirlerinin değiştiğini belirtti. Bulut, ''Bu kartla alışveriş yapanlar elde ettikleri puanları da ayrıca değerlendiriyorlar'' dedi. Tarık Emre Optik&Saat Mağaza Müdürü Gökhan Keçeci de Optimum Club Kart üyesi olmanın avantajlarını yaşadıklarını belirterek, ''Biz de müşteriler de memnun'' dedi.

Avantajlarla dolu ücretsiz bir üyelik sistemi olan Optimum Club kart sahiplerinin AVM'ye her ziyareti 100 puan ve her 1 TL’lik alışveriş de 5 puan kazandırıyor. ‘Optimum Club’ üyeleri bu puanlar ile de Optimum Club web sayfası, mobil uygulama ve alışveriş merkezindeki kiosklarda bulunan hediye kataloğundan bu puanları hediyelere dönüştürüyorlar. Optimum Club kart üyeleri, AVM'deki her fırsattan haberdar ediliyor. Optimum Club’a ücretsiz üye olmak için danışma biriminde form doldurmak yeterli oluyor.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Adana haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir