Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Adıyaman haberleri > Khb Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen Ve Ekibi Göreve Başladı
Adıyaman Haberlerini Takip Et

Khb Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen Ve Ekibi Göreve Başladı

Güncelleme : 05 Kasım 2012 12:46
Khb Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen Ve Ekibi Göreve Başladı

Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Hastaneler Birliği (KHB) Genel Sekreterliği’ne atanan Dr. Hüseyin Şen ve beraber atanan ekibi göreve başladı.

Sağlık Bakanlığı KHB Adıyaman Genel Sekreterliği'ne atanan Dr. Hüseyin Şen ile birlikte; KHB İdari Hizmetler Daire Başkanı olarak Osman Aydın, Mali İşler Daire Başkanı olarak Nadir Bilgin Akgün, Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı olarak Opr. Dr. Süleyman Kılınç, Hastane Yöneticisi olarak Dr. Talat Küçük atanmıştı. Ataması yapılan kişiler, Bakanlık ile sözleşme imzalarının ardından görevlerine başladı.

Adıyaman Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş ve Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Kutlu, göreve atanan Dr. Hüseyin Şen ve beraberindekilere hayırlı olsun dileklerini illetti.

Dr. Hüseyin Şen, sağlıktaki memnuniyeti daha üst seviyelere çıkartarak kaliteyi yükseltmek istediklerini ve bu doğrultuda gayret göstereceklerini kaydetti.

İkinci ve üçüncü basamak sağlık hizmetlerini yürütecek olan idari kadronun atanmasının ardından, zaten iyi olan sağlık hizmetlerini daha da iyiye götüreceklerini söyleyen Şen, "El birliğiyle iyi olan hizmetleri daha da iyi hale getirmek için gayret göstereceğiz. Türkiye genelinde olduğu gibi Adıyaman’da da vatandaşların sağlık sektöründen memnuniyetleri üst seviyede. Biz de bu bayrağı daha ilerilere götürmek adına çalışacağız. Hedefimiz yüksek ve hedefimize ulaşmak için gayret göstereceğiz. Sağlık hizmetleri hiçbir aksama olmadan devam edecek" dedi.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Adıyaman haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir