Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Ankara haberleri > Kent Meydanı Kapalı Otopark Hizmete Girdi
Ankara Haberlerini Takip Et

Kent Meydanı Kapalı Otopark Hizmete Girdi

Güncelleme : 05 Mart 2013 11:22

Sincan Belediyesi, ilçenin sorunlarına tek tek çözüm bulmaya devam ediyor. İlçenin merkezindeki otopark sorununa çözüm bulmak için Çok Katlı Otoparkı hizmete sunan Belediye, bu kez de Kent Meydanı Kapalı Otoparkı vatandaşla buluşturdu. Pazar pazarının yerine yapılan Kent Meydanının altında bulunan otopark hem vatandaşı hem de araç sahiplerini oldukça memnun ediyor.

Sincan Belediyesi, ilçenin ihtiyaçları doğrultusundan geleceğe yatırım yapan projelere imza atmaya devam ediyor. İlçenin trafik sorununa çözüm bulmak için Lale Alt Geçidi ve Sazpınar Üst Geçidini hizmete sunan Sincan Belediyesi, otopark sorunu içinde çareler arıyor. Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti Meclis Grupları, ortak bir karar alarak otopark sorunu Büyükşehir Belediyesi’nin gündemine taşımıştı. Sincan Belediyesi bununla da yetinmeyerek ilçeye yeni bir otopark daha kazandırdı. İlçe sakinlerinden gelen yoğun talep doğrultusunda pazar pazarını kaldırarak yerine ilçeye yepyeni bir soluk getirecek olan Kent Meydanını inşa eden Belediye, Meydanın altına da 300 araç kapasiteli bir otopark yaptı. Hizmete sunulan otopark güvenlik kameraları ile de kontrol ediliyor. Haftanın 7 günü boyunca açık olan otopark sabah saat 7.00 ile akşam 24.00 arasında hizmet veriyor. İlçe halkının ve araç sahiplerin büyük beğenisi kazanan otopark, ilçe merkezindeki otopark sorununa büyük ölçüde çare olacağa benziyor.

İlçe halkının istek ve beklentileri doğrultusunda hizmetlere öncelik verdiklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “ Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilçemize yeni bir otopark daha kazandırmak için harekete geçtik. Kent Meydanı olarak planladığımız alanın altına da otopark yapmak için çalışmalarımıza başladık. 300 kapasiteli ve güvenlikli bir otoparkı daha hizmete sunduk. Sincan’ımıza ve vatandaşımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Ankara haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir