Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Antalya haberleri > ASMEK’ten Öğrencilere Ücretsiz Yaz Kursları
Antalya Haberlerini Takip Et

ASMEK’ten Öğrencilere Ücretsiz Yaz Kursları

Güncelleme : 14 Haziran 2013 12:54
ASMEK’ten Öğrencilere Ücretsiz Yaz Kursları

Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (ASMEK), öğrenciler için yaz kursu açıyor. 5 branşta açılacak ücretsiz kursların kayıtları 17-21 Haziran tarihlerinde ASMEK kurs merkezlerinde yapılabilecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından ilkokul 5 ve ortaokul 6, 7 ve 8’inci sınıflarında okuyan öğrencileri kapsayan yaz kursları düzenlenecek. Öğrencilerin, sosyal yönlerini geliştirmek, bilgilerini tazelemek ve yaz tatilini faydalı geçirmeleri amacıyla düzenlenen kurslar ASMEK’te verilecek. 1 Temmuz Pazartesi günü başlayacak kurslar, 29 Ağustos tarihinde sona erecek.

Bilgisayar kullanımı, gitar, İngilizce, satranç ve resim olmak üzere 5 branşta açılacak kurslarda 118 grupta kayıt alınacak. Geçen yıl 96 branşta açılan kurslara 2 bin 241 öğrenci kaydını yaptırarak eğitim almıştı. ASMEK’in 9 merkezinde açılacak kurslarda ayrıca 7-14 yaş grubu öğrencilerine yönelik sadece satranç kursları da düzenlenecek. Ayrıca Döşemealtı Kurs Merkezi’nde etkili hızlı okuma kursu açılacak.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Antalya haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir