Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Antalya haberleri > Polis memuru, pompacıyı hastanelik etti
Antalya Haberlerini Takip Et

Polis memuru, pompacıyı hastanelik etti

Güncelleme : 04 Ağustos 2011 16:52
Polis memuru, pompacıyı hastanelik etti

Antalya'da bir benzin istasyonunda pompacı olarak çalışan 39 yaşındaki bir çocuk babası Derviş Mehmet Alp, kendisini dövüp hastanelik eden polis memurundan şikayetçci oldu. Hastanenin acil servisinden 3 gün, plastik cerrahi servisinden de 7 gün iş göremez raporu alan Derviş Mehmet Alparslan, "Her vuruşunda ’Ben polisim’ diye bağırıyordu" dedi.

Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Cengiz A., 26 Temmuz günü gece yarısına doğru, yanındaki bir arkadaşıyla benzin almak için otomobiliyle akaryakıt istasyonuna geldi. Aracını benzin pombasının yanına çeken Cengiz A., burada görevli evli ve bir çocuk babası 39 yaşındaki Derviş Mehmet Alp'ten depoyu doldurmasını istedi. Alp, işlemleri yaparken, Cengiz A. kornaya basıp acele etmesini istedi. Alp de kornaya basmaması gerektiğini belirterek hemen depoyu dolduracağını söyledi. 

Bunun üzerine otomobilden inen Cengiz A., kendisinin polis olduğunu belirtip Derviş Mehmet Alp'e hakaretlerler yağdırmaya başladı. Alp de olay yerinden uzaklaşıp Cengiz A.'ya yardımcı olması için bir başka arkadaşını yönlendirdi.


Polis memuru, pompaçıyı hastanelik etti | video.mynet.com

Ancak sinirlerine hakim olamyan Cengiz A. ve yanındaki arkadaşı, Derviş Mehmet Alp'in yanına gidip tekme tokat dövmeye başladı. Diğer görevliler tarafından kurtarılan Derviş Mehmet Alp, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Derviş Mehmet Alp'in kaşına 4 dikiş atıldı, vücudunun çeşitli yerlerinde doku zedelenmesi olduğu tespit edildi.

BANA 1 YILLIK MAAŞINI TEKLİF ETTİ
Hastanenin acil servisinden 3 gün, plastik cerrahi servisinden de 7 gün iş göremez raporu alan Derviş Mehmet Alparslan, "Her vuruşunda ’Ben polisim’ diye bağırıyordu" dedi. Tedavisinin ardından suç duyurusunda bulunmak için polis merkezine gittiğini aktaran Alparslan, "İfademi alan polis memurları davadan vazgeçmemi istedi. Bana saldıran C.A. ertesi gün karakola gitmiş. Polis memurlarından aracılık yapmalarını, 1 yıllık maaşını bana vereceğini ve şikayetçi olmamamı istemiş. Ancak ben şikayetimden vazgeçmedim. Ayrıca dava da açtım" diye konuştu.

Sivil polis memurunun pompacıyı darp anı benzin istasyonunun güvenlik kamaralarınca kaydedildi.

 

 


ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Antalya haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir