Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Ardahan haberleri > Ardahan'ı enerji üssü yapacak
Ardahan Haberlerini Takip Et

Ardahan'ı enerji üssü yapacak

Güncelleme : 16 Mayıs 2011 00:03
Ardahan'ı enerji üssü yapacak

Göle-Ardahan Karayolu üzerinde açtığı Petrol Ofisi'nden sonra şimdide yine aynı güzergahta TürkOil Petrol ürünleriyle tam komseptli bayilik açmaya hazırlanan iş adamı Gürsoy Tunç, Ardahan'ı enerji üssü yapmaya hazırlanıyor.

Göle yolu üzerinde Türkoil Petrol Ürünleri bayiliğini yakında hizmete açacak olan iş adamı Gürsoy Tunç, "Dağıtıcı Lisansı"çevçevesinde, ülke çapında “Türkoil” markasıyla akaryakıt dağıtım faaliyetlerini yürüten dev bir firmayla işbirliğine girmesi Ardahan'da memnuniyetle karşılandı.

Ardahan'da enerji sektöründe söz sahibi olan iş adamı Gürsoy Tunç, ilimize kazandırdığı yatırım ve hizmetleriyle organizasyon, saha yapılanması ve şirket kurumsal kimlik çalışmalarını tamamladı.

Ardahan'da resmi ve özel kuruluşların akaryakıt ihtiyaclarını başarıyla karşılayan, yüksek miktarlı yatırımlarla ilimiz akaryakıt dağıtım sektöründe kalitesi ve hizmetiyle uzun yıllar taviz vermeden hizmet veren Tunç Petrol, iki farklı noktadan akaryakıt satışı ve ikmal hizmeti vermesi bekleniyor.

Yakında hizmete girecek olan Türkoil Petrol firmasıyla müşterilerine daha iyi hizmet etmek istediğini açıklayan iş adamı Gürsoy Tunç, "Sağlık emniyet ve çevre konularında duyarlı olmayı, çalışanları ve çalıştığı kurumlarla beraber mümkün olduğunca ekonomik ve kaliteli hizmet vererek, nihai tüketicinin de çıkarları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmek istediklerini" ifade etti.


ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Ardahan haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir