Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Aydın haberleri > MNG Kargo Didim Şubesi'nin yurtdışı gönderi başarısı
Aydın Haberlerini Takip Et

MNG Kargo Didim Şubesi'nin yurtdışı gönderi başarısı

Güncelleme : 23 Mayıs 2013 21:11
Anahtar kelime giriniz

MNG Kargo Didim Şubesi, Ege bölgesi genelinde yurtdışına en çok kargo gönderimi yapan şube olarak, birincilik ödülüne layık görüldü.

Yurtiçi ve Yurtdışı'na taşımacılık hizmeti veren MNG Kargo'nun Didim Şubesi, Ege bölgesi genelindeki şubeler arasında yurtdışı satışlarında birinci olarak Didim'in gurur tablosu oldu. Şirketin Ege bölgesi şubeleri arasında, en çok yurtdışı satışı yapan şube Didim şubesi olurken, Ege bölgesindeki bütün şubeleri geride bırakarak, en çok yurtdışı gönderisi olan şubeler sıralamasında birincilik ödülüne layık görüldü.

 

MNG Kargo Didim Şubesi'ni ziyaret eden MNG Kargo Ege Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Bozdoğan, birincilik kupasını düzenlenen törenle şube çalışanlarına teslim etti. Törene MNG Kargo Didim Şube Müdürü Sinan Ataç, Didim Şubesi Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Gül Ercan ve şube çalışanları katıldı. Törende, Didim şubesi çalışanlarını başarılarından dolayı kutlayan MNG Kargo Ege Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Bozdoğan, Didim şubesinin yurtdışına en fazla kargo gönderimi yapan şube olduğunu belirterek, "MNG Kargo, geçtiğimiz yıllarda dünyanın önde gelen kargo şirketlerinden biri olan FedEx Ekspres ile lisansörlük anlaşması imzalayarak, Türkiye'deki müşterilerine dünya çapındaki hizmet kalitesi sunma olanağını elde etti. Didim şubemiz de Ege bölgesindeki şubelerimiz arasında yurtdışına en fazla kargo gönderiminin yapıldığı şube olarak birinci seçildi. Bizler bu anlamda Didim şubemizi ziyaret ederek, elde ettikleri başarıdan dolayı birincilik kupasını şube çalışanlarına teslim ettik. Tüm çalışanları tebrik ediyorum" dedi.

 

MNG Kargo Didim Şube Müdürü Sinan Ataç ta ekibini tebrik ederek, önümüzdeki aylarda da başarılarının devamını diledi. MNG Kargo Didim Şubesi Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Gül Ercan ise yurtdışı kargo gönderimlerinde birinci olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, aynı başarıyı SMS gönderimlerinde de sağlayacaklarını, gelecek aylarda da Ege bölgesindeki şubeler arasında en fazla SMS gönderimi yapan şube olarak birincilik kupasını elde edeceklerini söyledi. Konuşmaların ardından pasta kesimi gerçekleştirildi.


ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Aydın haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir