Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Bursa haberleri > 2010-2011 eğitim öğretim yılı sona erdi
Bursa Haberlerini Takip Et

2010-2011 eğitim öğretim yılı sona erdi

Güncelleme : 19 Haziran 2011 18:12
2010-2011 eğitim öğretim yılı sona erdi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şehit Etem Yaşar İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen kapanış törenine, Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kerdige, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Ali Osman Cura, Burhan İnan, Akif Alanlar, İlçe Tarım Müdürü İbrahim Çetin, okul müdürleri ile öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Şehit Etem Yaşar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Pusmaz, törenin açış konuşmasını yaparak. okul hakkında bilgi verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen´de yaptığı konuşmada, uzun ve yorucu bir maratonun ardından öğrencilerin tatil mutluluğunu birlikte yaşadıklarını belirterek, tatili en iyi şekilde değerlendirmelerini istedi.

Tatilin yan gelip yatmak olmadığını hatırlatarak konuşmasına başlayan Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz, öğrencilerin tatilde sosyal ve sportif etkinliklere katılarak yeteneklerini daha iyiye götürmelerini öğütledi.

Başkan vekili Yıl maz, konuşmasında "Burada öğrencileri miz hem hüzünü hem de sevinci bir arada yaşıyorlar, çünkü bir kısmı okuldan mezun olmanın sevincini yaşarken diğerleri ise arkadaşlarını kaybetmenin hüznü nü yaşıyorlar.

Bugün ayrıca velileri mizde çocuklarının başarılarını görmenin mutluluğunu yaşıyor. Tüm öğrencilere tatilin yan gelip yatmak olmadı ğını hatırlatmak isterim. Özel sektör ile belediyelerin açtığı yaz spor okullarına devam ederek yetenekleri nizi daha güçlendirebilirsiniz.

Hepinize iyi tatiller diliyorum" dedi.

Törende BP Petrolleri A.Ş. adına Berkan Özkan´a çok amaçlı salonun yenilenme si nedeniyle teşek kür plaketi Başkan Vekili Refik Yılmaz tarafından verilir ken, öğrencilere belgeleri İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kerdige ve Mehmet Ercümen ile protokol üyeleri tarafından verilirken tören okul folklor ekibini gösterileriyle son buldu.


ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Bursa haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir