Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Çanakkale haberleri > Bank Asya, Çanakkale'de 2. Şubesi'ni Biga'ya Açtı
Çanakkale Haberlerini Takip Et

Bank Asya, Çanakkale'de 2. Şubesi'ni Biga'ya Açtı

Güncelleme : 14 Aralık 2012 15:45
Çanakkale
Bank Asya, Çanakkale'de 2. Şubesi'ni Biga'ya Açtı

Çanakkale'de yatırımlarına devam eden Bank Asya, ikinci şubesini Biga ilçesinde törenle açtı.

Bank Asya Genel Müdür Yardımcısı Feyzullah Eğriboyun, ülke genelinde 50 yeni şube açarak toplam şube sayısını 250’ye çıkardıklarını söyledi. Bank Asya olarak hızlı şubeleşmenin yanı sıra önemli iştirak yatırımları da yaptıklarını belirten Eğriboyun, 1996 yılında kurulan bankamız henüz 16 yaşında bankacılık sektöründe çok genç bir kuruluş.Türkiye dört adet katılım bankası bulunmakta,Türkiye'dw bulunan katılım bankaları Türkiye bilançosunun ancak yüzde beşini kulllanmaktadır. Yüzde 98 müslüman bir ülke için çok düşük bir pay oranı olduğunu kaydetti.

Çan Caddesinde hizmet vermeye başlayan Bank Asya Biga Şubesi Müdürü Hayrettin Akay ise Biga'mıza hizmet etmekten mutluluk duyduklarını, müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak organizasyon yapısına sahip olduklarını vurguladı. Akay, “Bölgede istihdama ve gelişime açık firmalara destek vereceğiz. Amacımız bireysel ve ticari bankacılık alanlarında öncü projelere imza atarak Biga ekonomisine katkıda bulunmak.” diye konuştu.
Açılışa, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan,Biga Kaymakamı Fatih Genel, Biga Emniye Müdürü Beyhan Gündoğan,Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Yaşar,Sivil toplum kuruluşları,siyasi parti temsilcileri ve Biga halkı katıldı.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Çanakkale haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir