Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Edirne haberleri > Tmo’da Randevu Sistemine Geçti
Edirne Haberlerini Takip Et

Tmo’da Randevu Sistemine Geçti

Güncelleme : 21 Haziran 2012 16:10
Tmo’da Randevu Sistemine Geçti

Toprak Mahsulleri Ofisi'nde (TMO) randevulu alım sistemi başladı. Ofisin hububat alımında randevu sistemine geçmesiyle çiftçinin bekleme gibi bir sorunu da kalmayacak. Çiftçinin randevularını internet üzerinden randevu.tmo.gov.tr adresinden alabilecek.

Randevu için geç kalmayın

TMO Genel Müdürlüğü, randevu almakta geç kalınmaması için başlattığı sisteme tüm çiftçiyi davet etti. TMO'nun yeni uygulamasıyla ürün sahipleri, TMO'ya ürün teslim etmek istedikleri tarihin en fazla 10 gün öncesinden randevu alabilecekler. Örneğin, ürününü 15 Temmuz'da teslim etmek isteyenler, 5 Temmuz'dan itibaren 15 Temmuz'a kadar randevu alabileceklerdir. Ürün sahipleri, randevu almak istedikleri tarihin dolu olması ihtimalini göz önünde bulundurarak, randevu alma işlemini son günlere bırakmamalı.

Dikkat edilecek hususlar

"Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS)'de belirtilen üretim miktarı kadar randevu alabilirsiniz. ÇKS'de belirtilen üretim miktarına göre birden fazla randevu alabilirsiniz. Bir seferde en az 5 ton ürün için randevu alabilirsiniz. ÇKS'de kayıtlı üretim miktarı 5 tondan az ise bir defa randevu alabilirsiniz. Ürününüzü TMO'ya emanet bırakmak istiyorsanız mutlaka randevu almalısınız."

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Edirne haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir