Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Gaziantep haberleri > Gaziantep’te 13 kişilik fuhuş çetesi çökertildi
Gaziantep Haberlerini Takip Et

Gaziantep’te 13 kişilik fuhuş çetesi çökertildi

Güncelleme : 01 Temmuz 2011 10:43
Gaziantep
Gaziantep’te 13 kişilik fuhuş çetesi çökertildi

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri, kentin değişik bölgelerinden bayanlara fuhuş yaptıran 9 erkek ile 2 kadını gözaltına aldı.
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nde sorguları yapılan 13 şahıs adli makamlara sevk idildi. “Fuhuş Operasyonu” adı altında 16 ayrı adrese düzenlenen operasyonda, kadınlara zorla fuhuş yaptırmak, örgüt kurmak, örgüte üye olmak ve aracılık yapmak suçu ile gözaltına alınan şahısların haklarında (44) ayrı organize şekilde işlenen fuhuş olayı ile ilgili tahkikat yapılan H.A.K., E.Y., O.Y., D.D., M.T., S.A., A.K., R.K., S.Y. ve R.Ş.K. isimli şüpheliler adli mercilere sevk edildi.
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından yapılan bu titiz çalışmada, eş zamanlı operasyonlarda 4’ü Türk kimlikli yabancı uyruklu bayan olmak üzere, 10 mağdure bayan ile bu bayanlara fuhuş yaptıran, aracılık eden veya fuhşa teşvik eden, maddi menfaat temin eden 2’si bayan, 9 erkek olmak üzere toplam 13 şüpheli şahıs yakalandı. Ayrıca, fuhuş müşterileri oldukları tespit edilen 23 erkek şahsın bilgisine de başvurulduğu açıklandı.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Gaziantep haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir