Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Giresun haberleri > Tarım Kredi Kooperatifi Köylerde Kredi Verecek Üretici Aradı
Giresun Haberlerini Takip Et

Tarım Kredi Kooperatifi Köylerde Kredi Verecek Üretici Aradı

Güncelleme : 18 Aralık 2012 14:00
Tarım Kredi Kooperatifi Köylerde Kredi Verecek Üretici Aradı

Giresun'un Güce ilçe Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü İlhami Takır, köyleri ziyaret ederek ortakların sorunlarını dinledi.

Kuluncak Köyü’nde köylülerle bir araya gelen Kooperatif Müdürü İlhami Takır, Tarım Kredi Kooperatifi olarak çiftçilerin ihtiyaç duyacakları tarımsal girdiler ile temel tüketim maddelerinin arasında değişen faiz oranlarıyla karşılandığını belirterek yörede yaşayan tüm çiftçileri Kooperatife ortak olarak Tarım Kredi ayrıcalığıyla tanışmaya davet etti.

Takır, ”Güce Tarım Kredi Kooperatifi olarak kooperatifimiz çalışma alanı içerisinde bulunan köy ve mahallerden kayıtlı ortaklarımızın memnuniyeti için çalışan kooperatifimiz gayretli hoşgörülü ve saygı ile hizmet görev anlayışı içerisinde ortaklarımızla bir bütün olarak çalışmaktayız. Yine çitçi ortaklarımıza sezonunda gübre, tohum,Zirai ilaç, besi, süt yemi, çeşitli zirai araç ve gereç ihtiyaçları zamanında tedarik edilmektedir. Ortaklarımızın haklarını ve piyasaya karşı korumak için bütün imkânlarımız kullanmaktayız. Ortaklarımızdan gelecek olan bütün olumlu ve olumsuz önerileri dikkate alarak hizmet en iyisini verme gayreti içindeyiz.Güce Tarım Kredi Kooperatifi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Güce tarımının ve Güce çiftçisinin her zaman hizmetinde olacağız” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından köy halkını temsilen söz alan Kuluncak Köyü Muhtarı İbrahim Şahin, Güce Tarım Kredi Kooperatif’inin üreticiye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı duydukları mutluluğa değinerek “Başta Kooperatif Müdürü İlhami Takır ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Artık köylümüz tefecinin kucağına düşmeyecek, iyi ki Tarım Kredi var” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Giresun haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir