Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Hatay haberleri > Suudi Arabistan’da ölen gencin cenazesi Hatay’da toprağa verildi
Hatay Haberlerini Takip Et

Suudi Arabistan’da ölen gencin cenazesi Hatay’da toprağa verildi

Güncelleme : 04 Ağustos 2011 14:54
Suudi Arabistan’da ölen gencin cenazesi Hatay’da toprağa verildi

Suudi Arabistan’ın Medine şehrinde geçirdiği kalp krizi sonucu ölen Gökhan Gökpınar’ın cenazesi Hatay’ın İskenderun ilçesine bağlı Akçalı beldesinde toprağa verildi.
Gökpınar ailesi, cenaze sürecinde yoğun çaba sarf eden Adalet Bakanı Sadullah Ergin başta olmak üzere hükümet yetkililerine teşekkür ettiler.
24 Temmuzda hayatını kaybeden Gökhan Gökpınar’ın cenazesi ölümünden 13 gün sonra Suudi Arabistan’dan hava yolu ile memleketi İskenderun’a bağlı Akçalı beldesine getirildi. Yaklaşık 5 yıldır Suudi Arabistan’ın Mekke şehrinde mermer atölyesi işleten Gökhan Gökpınar’ın cenazesini Adana Havaalanından alan yakınları alarak Akçalı beldesine getirdi.
Gökpınar’ın acılı eşi Gülşen Gökpınar eşinin tabutu başında ağıtlar yaktı.Göz yaşları arasında Akçalı Aile mezarlığında toprağa verilen Gökhan Gökpınar’ın aile yakını olan ve aynı zamanda avukatı Naim Gökpınar, “Yakınımız merhum Gökhan Gökpınar’ın ölümünden sonraki süreçte başta Adalet Bakanımız ve Dışişleri Bakanlığımızın girişimleri, bölge milletvekillerimizin gayretleri ile cenazemiz 13 gün içerisinde geldi. Normal şartlarda Suudi Arabistan’dan bir cenazenin gelmesi bir ayı bulabiliyordu. Bu vesile ile cenazenin gelmesinde emeği geçen tüm devlet yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi. Genç yaşta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Gökpınar’ın evinde taziye çadırı kuruldu. Kur’an-ı Kerim okundu, aile yakınları ise mezarı başında dualar ettiler.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Hatay haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir