Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > İstanbul haberleri > Bağcılar'da tüyler ürperten cinayet
İstanbul Haberlerini Takip Et

Bağcılar'da tüyler ürperten cinayet

Güncelleme : 16 Temmuz 2011 10:00
Anahtar kelime giriniz

Bağcılar'da mutfak tezgahının altında betonla örülmüş duvarın arkasında halıya sarılmış erkek cesedi bulundu. Cesedin 5- 6 ay önce bırakıldığı tahmin ediliyor.

Bağcılar Demirkapı Mahallesi Nihan Sokak No: 28'de bulunan 3 katlı binanın bodrum katında yaşayan 26 yaşındaki Erdal Demir ve ismi henüz bilinmeyen arkadaşı, ev kirasını ödemedikleri gerekçesiyle ev sahipleri Cemal Çengel tarafından evden çıkartıldı.

Gençler, Çengel'in defalarca uyarmasına rağmen eşyalarını almaya gelmedi. Bir süre sonra ev sahibi Çengel, tekrar kiraya verdiği bodrum katını temizletmek için komşusu Emel Amanet ile birlikte daireye girdi.

Çengel ve Amanet, mutfak tezgahının altına örülmüş duvarı gördü ve birazını kırdı. Çengel ve Amanet, kırılan kısımdan ağır bir koku gelmesi ve halı görmeleri üzerine polise haber verdi. Daireye gelen polis, betonla örülmüş duvarı yıkınca, yaklaşak 5- 6 ay önce öldüğü tahmin edilen ve bir halıya sarılmış erkek cesedine ulaştı. Cesedin, 6 aydır kayıp olan ve bodrum katta oturan iki gençten birisi olan Erdal Demir olduğu tahmin ediliyor. Polis, ifadesine başvurmak için Demir'in aynı evi paylaştığı ismi bilinmeyen genci arıyor.


Bağcılarda tüyler ürperten cinayet | video.mynet.com


Bodrum katta oturan iki gencin garip insanlar olduğunu belirten mahalle sakinlerinden Emel Amanet, "İki genç birlikte o evde oturuyorlardı. Ama çok garip insanlardı. Ev sahibi de rahatsız olmuştu. Yaklaşık 5 aydır kira ödemiyorlarmış. Zaten ev sahibi çıkarmış ama içerde eşyaları varmış. Ev sahibi temizlik yapmak için aşağıya inmiş. Ben de birlikte indim. Mutfak tezgahının altında halıyı görünce ceset olduğunu anladım. Hemen polise haber verdik. Mahallede zaten ağır bir koku vardı. Ama biz kanalizasyon kokusu olduğunu zannetmiştik" dedi.

Ceset incelenmek için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı

 


ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika İstanbul haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir