Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > İstanbul haberleri > Ereğli Alman Hastanesi'nden muayene hizmeti
İstanbul Haberlerini Takip Et

Ereğli Alman Hastanesi'nden muayene hizmeti

Güncelleme : 27 Temmuz 2011 16:38
Ereğli Alman Hastanesi'nden muayene hizmeti

Universal Hastaneler Grubu bünyesinde faaliyet yürüten Özel Ereğli Alman Hastanesi, Ramazan dolayısıyla yeni bir kampanya başlatıyor. Konya Ereğli’de hizmet veren hastane, bu ayda vatandaşlara muayene hizmeti vermeyi öngörüyor.
Universal Hastaneler Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Eşmeci kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Özel Ereğli Alman Hastanesi, Ramazan ayı süresince iftar sonrası vatandaşları muayene edecek. Hastane yetkilileri olarak oruç tutan vatandaşlarımızın hastaneye gelmelerinin güç ve yorucu olacağına kanaat getirdik. Halkımızı sağlıklı hayat konusunda bilgilendirmek, muayene hizmeti vermek adına doktorlarımızla bir araya getireceğiz.”
Mayıs ayında açılan Özel Ereğli Alman Hastanesi' nin halkın ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediğini kaydeden Ahmet Eşmeci, hasta merkezli sağlık hizmetinin herkese açık olduğunu, Doğu'da bulunan tüm hastaneler için de aynı faaliyetleri öngördüklerini belirtti. Eşmeci, açıklamasına şöyle devam etti:
"3 bin 800 metrekare kapalı alan üzerine kurulan Özel Ereğli Alman Hastanesinde 2 ameliyathane, 1 doğumhane, 17 poliklinik bulunuyor. 1'i dahili, 2'si cerrahi, 2'si yeni doğan ve 3'ü koroner olmak üzere toplam 8 yoğun bakım ünitesi yer alan hastanemiz 41 yatak kapasitelidir.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika İstanbul haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir