Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Kastamonu haberleri > Başkan Vekili Yavuz’dan Tkdk’ya Ziyaret
Kastamonu Haberlerini Takip Et

Başkan Vekili Yavuz’dan Tkdk’ya Ziyaret

Güncelleme : 03 Nisan 2013 18:50
Başkan Vekili Yavuz’dan Tkdk’ya Ziyaret

Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz ve Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Saim Sayan ve Mehmet Çağılcı, TKDK Kastamonu İl Koordinatörü Eniz Gökçek ve ekibini ziyaret etti.

Ziyarette İl Koordinatörü Gökçek, “Kurumun Avrupa Birliği’ne Katılım Öncesi uyumun sağlanması amacıyla kurulduğunu belirterek, teşkilat yapısını ve bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetler ile IPARD kapsamında destek sağlanacak yatırım alanları, başvuru koşulları, uygun harcamalar, hibe süreci, destek tutarları hakkında bilgi verdi. Gökçek, “9. Başvuru Çağrı Döneminde toplam 26 proje başvuru yaptı. Toplam yatırım bütçesinin 21 milyon 578 bin 512 TL ve TKDK’dan talep edilen destek miktarı 13 milyon 363 bin 153 TL’dir” dedi.

TKDK’nın Kastamonu için büyük bir ekonomik potansiyel oluşturduğunu belirten Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, “Ayrıca ilgili birçok sektörlere de pozitif anlamda katkı sunacak. Özellikle de yapılan tanıtım ve destek çalışmalarında Koordinatörlük personelini çok yetkin bulduk. Çalışma şeklini çok beğendik” diye konuştu.

Gökçek ve ekibine çalışmalarında kolaylıklar dileyen Yavuz, TKDK İl Koordinatörlüğünün Kastamonu’ya hayırlı olmasını diledi.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Kastamonu haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir