Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Kırşehir haberleri > Halk Eğitim Merkezi Yaz Kurslarına Başladı
Kırşehir Haberlerini Takip Et

Halk Eğitim Merkezi Yaz Kurslarına Başladı

Güncelleme : 09 Haziran 2012 14:50
Halk Eğitim Merkezi Yaz Kurslarına Başladı

Kırşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Dulkadir, farklı branşlarda yaz kursları açacaklarını belirtti.

Kırşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü okulların kapanmasıyla birlikte öğrenciler için yaz kursları açmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Dulkadir, "Okulların tatil olmasıyla birlikte özellikle öğrencilerden enstrüman ağırlıklı kurs talepleri gelmekte. Gitar ve saz başta olmak üzere hemen hemen her türlü enstrüman öğrenimine yönelik kurslar açmaktayız ve bu kursların kayıtları başladı. Bu kurslara kayıt olmak isteyenlerin bizzat müdürlüğe gelerek kayıt olması gerekmektedir. Kayıtların alınmasının ardından biz kursiyerlere SMS yolu ile ileti göndererek kurs ile ilgili gelişmeleri bildiriyoruz." dedi.

Dulkadir, "Ayrıca Bilgisayar, iş makineleri, kepçe operatörlüğü, forklift kurslarımız devam etmekte. Talep olduğu ve yeterli sayıyı bulduğumuz taktirde kursları açıyoruz. Yaz döneminde özellikle öğrencilerin kurs için talepte bulunmaları kursiyer sayısında da gözle görülür bir artışa neden oluyor. Bu durumda bizi oldukça memnun ediyor.” şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Kırşehir haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir