Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Konya haberleri > Kulu Lisesi 1988 Mezunları 24 Yıl Aradan Sonra Bir Araya Geldi
Konya Haberlerini Takip Et

Kulu Lisesi 1988 Mezunları 24 Yıl Aradan Sonra Bir Araya Geldi

Güncelleme : 18 Temmuz 2012 16:23
Kulu Lisesi 1988 Mezunları 24 Yıl Aradan Sonra Bir Araya Geldi

Konya’nın Kulu ilçesinde, Kulu Lisesi'nin 1988 mezunları 24 yıl aradan sonra bir araya geldi.

1988 yılında Kulu Lisesi’nden mezun olan Serdar Yaygın ve Mustafa Tütüncü’nün organize ettiği buluşma programına, o dönemin öğretmenlerinden A. Korkut Yiğitalp ve İbrahim Ayhan ve çeşitli illerde bulunan lise mezunları katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Mustafa Tütüncü ve Serdar Yaygın, 1988 yılı mezunları olarak 24 yıl aradan sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 1988 yılı sonrasından bu güne kadar öğrencilik yıllarını unutmamak için zaman zaman yaşadıkları şehirlerde ve ülkelerde hatırlamaya çalıştıklarını belirten 88 mezunları, yapılan organizeyle kendilerini bir araya getiren arkadaşlarına teşekkür etti.

1988 Kulu Lisesi öğretmenlerinden A.Korkut Yiğitalp ve İbrahim Ayhan ise konuşmalarında, 24 yıl aradan sonra bir araya gelen 1988 yılı mezunlarının bir aile olarak sıkı dostluk ve ahbaplık kurup çoklarının iletişimlerinin devam ettiğinden memnun olduklarını ifade etti. Öğretmenler, okul yıllarını anımsamak için her yıl bu buluşmayı geleneksel hale getirilmesini arzuladıklarını da sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından 1988 yılı Kulu Lisesi mezunları öğretmenleriyle birlikte, bir araya geldikleri günü ölümsüzleştirmek için bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Konya haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir