Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Makale > Arzu Akın > Arzu’lu YORUM
Bu makale 2,494 kişi tarafından okundu.

Arzu’lu YORUM

O kadar çok yazan çizen var ki Elazığ’da, kimi ya da hangisini okuyup okumamakta zaman zaman kararsız kaldığınızı anlamakta zorluk çekmiyorum aslında.

Bu kadar çok yazar çizeri olan bir şehir de bir de benim gibi bir çömezi okumak zorunda kalacaksınız sanırım.

Çömez dedim, çünkü büyük bir heyecanla yazmaya başladığım ilk yazım.

İlk yazım olmasını da bir tarafa bırakın, belki de Elazığ’ın en genç, hatta çocuk denilebilecek yaştaki tek yazanıyım. Üstelik de bir bayan olarak yazılarımla sizi yoracağım.

Aslında o kadar çok heyecanlıyım ki; yazmaya ilk karar verdiğimde beynimde tasarladığım o kadar çok konu, kurduğum o kadar cümle vardı ki; şu an onları seçmekte zorlandığımı hissediyorum.

Her şeyin ilki zordur derlerdi inanmazdım. Gerçekten de zormuş. Ama ben bu zoru başarmaya kararlıyım. Sizlerin yönlendirmeleri ve sizden gelen eleştirilerle bunu yapacağıma inanıyorum.

Şimdilik haftada bir gün, hafta başı olan Pazartesi günleri gündeme ilişkin konulardan seçeceğim bir konu ile karşınızda olacağım. Sonrasında yine sizlerin duası ve yine sizlerden gelecek tepkilere göre yazma sayımı arttırmayı düşünüyorum.

Umarım Elazığ gibi adından hep övgüyle bahsedilip, eğitim ve kültürün zirvede olduğu bir şehirde, şehrin belki de en genç kalemi olan bu kardeşinizi eleştirileriniz ve önerilerinizle yalnız bırakmazsınız. Hele hele dualarınızla…

Ben sizleri mahcup etmeyeceğime inanıyorum.

Her hafta seçtiğim bir konuyu kendimce bana ayrılan bu köşede sizler için yorumlayacak, gündeme getireceğim konu bir olay ise onun perde arkasını da yine kendimce yorumlayıp sizlere sunacağım.

Onun için köşemin adını adımdan yola çıkarak; “Arzu’lu YORUM” bırakmak istiyorum.

İlk köşe yazımda sizleri daha fazla yormama adına, şimdilik bu kadar diyor, bana bu fırsatı ve imkanı sunan Ajans23 Haber Merkezi Yönetmenine teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Haftaya görüşmek umuduyla

Copyright © yurthaber.mynet.com İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir.

MYNET A.Ş. kullanıcıları ve üyeleri, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi bulunduğu her türlü fikri eser, fotoğraf, resim vb. materyal ve ürünleri kullanamazlar. www.yurthaber.mynet.com kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, resim vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen yurt ve yerel haberler sitesi mynet haber'de, son dakika yurt haberleri ve en güncel yerel haber sizlerle.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir