Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Makale > Bülent ÖLÇER > Bu işte Hazımsızlık var, Kıskançlık var
Bu makale 4,786 kişi tarafından okundu.

Bu işte Hazımsızlık var, Kıskançlık var

İnsan şaşırıyor, Bir İlin Büyükşehir Belediye Başkanı olacaksın sonra çıkıp ortaya Mersin İdman Yurdu Kulübünün bana 500 bin Tl borcu var diyeceksiniz ve İcra ’ya vereceksin. Ayıp oluyor ama çok görmemek lazım. Başkan bunu hep yapıyor.

Bence durup düşünelim. Bu işte hazımsızlık var kıskançlık var. Bu tavır Mersin İdman Yurdu Kulübüne alınmış bir tavır değil. Bu tavır Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlıya alınmış bir tavır. Yıllar sonra Mersin İdman Yurdunu Süper Lige çıkartan Ali Kahramanlıyla karşı bir kıskançlık göstergesi.

Sayın Macit Özcan bunu her zaman yapıyor. Örnekleri de maalesef geçmişte de yaşandı. Nasıl mı?.. Mersin İdman Yurdu Bank Asya da oynarken de Futbolcular maça çıkmadan hacizcileri yine göndermişti üstelikte soyunma odasına Futbolcuların formasına, ayakkabısına, tozluklarına varıncaya kadar icra memurları zabıt tutmuştu.

Bu nasıl iş, böyle güzide bir Büyükşehrin Büyükşehir Belediye Başkanı? Adnan Menderes Bulvarındaki Park ve Bahçelerde çiçek ekmeye benzemez.

Bakın olay şöyle gerçekleşiyor, Büyükşehir Belediyesine ait Kendi adını verdiği Macit Özcan tesislerini kullanan Mersin İdman Yurdu kulübü tesislerden doğan borçları için, Sayın Macit Özcan Bu şehrin gururu ve onuru olan Mersin İdman Yurdu Kulübünü icraya verdi. Yakışmayan bir tarz Yakışmayan bir üslup

Her halde biraz bu işte, bence bir Hazımsızlık, Kulüp Başkanı kıskançlığı var. Neden mi?

Çünkü, Sayın Başkan Macit Özcan Mersin İdman Yurdu Kulübünün Başkanlığını da yaptı ama ne çare ki, Mersin’e ve Mersin İdman Yurduna bir şey veremedi. Burada durup düşünmek lazım. Hazımsızlık başlıyor, Kıskançlık başlıyor. Mersin İdman Yurdu Başkanı olabilmek özveri ister, sabır ister, onunla birlikte aynı havayı solumak ister, onunla yatıp onunla kalkmak ister. İşte sayın Başkan Macit Özcan sen biraz dur bakalım. Sende bu meziyetler yok. Bu meziyetler Söylediğim gibi onunla yatan onunla kalkan onunla aynı havayı soluyan Ali Kahramanlıya verilmiş bir meziyet.

Çok gördük onu stat yapılırken işçilerle birlikte sabahlara kadar Stadı’n karşısındaki Cafe de sabahladığını evinden, çocuklarından, işinden fedakarlık yaptığını biz gözlerimizle gördük. Sen nerelerdeydin o zaman?.....Yapma Sayın Başkan, Bu Mersin İdman Yurdu Kulübü Senin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığın İlin, onuru, gururu, Yüz akı sana icracı göndermek yakışmıyor. Sayın Mersin Büyükşehir Belediye Başkanım Macit Özcan

Sen canını sıkma ve de merak etme Ali Kahramanlı geçmiş dönemde yaptığı 1 milyon Tl borcu nasıl ödediyse bu 500 bin TL’lik borç ’ada bir çözüm bulur. Onun için Mersinin eski adamları boşa dememişler. Herkes Mersinli olamaz diye !. doğru söylemişler. Bence bu işte hazımsızlık ,kıskançlık ve çekememezlik var. Bu Mersin’in küçüğü büyüğü Her zaman için Ali Kahramanlıyı sevgi ve saygıyla tanıyacaktır ve anacaktır….

Copyright © yurthaber.mynet.com İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir.

MYNET A.Ş. kullanıcıları ve üyeleri, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi bulunduğu her türlü fikri eser, fotoğraf, resim vb. materyal ve ürünleri kullanamazlar. www.yurthaber.mynet.com kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, resim vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen yurt ve yerel haberler sitesi mynet haber'de, son dakika yurt haberleri ve en güncel yerel haber sizlerle.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir