Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Makale > Abdullah Mutlu > Mutluluk
Bu makale 1,234 kişi tarafından okundu.

Mutluluk

Yaşananlara üzülüp durumumuza el koymaya çalışırız ama nafile…Saatlerimiz günlerimiz boşa geçer bir anda.Zaman bu ne telafisi var ne de tekrarı…Zaman ilerledikçe kaçmak isteriz bu stresin içinden,kimsenin bizi anlamadığını düşünürüz.Başımız ağrır ancak aldırmayız.Bir çığlık atarız,sesimiz yankılanır boş odalarda…Aslında birilerine ihtiyacımız vardır derdimizi anlatacak.Tam da bu sırada yalnız olduğumuz bütün çıplaklığıyla ortadadır.Derin bir nefes aldıktan sonra düşünürüz ” iyi günde yanımda olanlar şimdi neredeler ? ” … Yapacak hiçbir şey gelmez elimizden,olanlara katlanırsınız.Böyle durumlarda sorarız kendimizde ”neden böyleyim?”… İşte yaptığımız en büyük hatadır bu…Hayat bir mutluluk oyunudur kazanmak için strese kapılmak değil elindeki ile yetinmek gereklidir.düştüm demek yerine bacakların olduğu için şükret mesela … Neden yanımda değiller deme ”neden yanlarında değilim ” diye sor kendine.Mutluluk anında elde edilecek bir şey değil ki … Mutluluk seni bulmuyorsa sen mutluluğu bul.elindekinin değerini bil … Mutluluk sende saklı bırak da kendini göstersin… :)

Copyright © yurthaber.mynet.com İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir.

MYNET A.Ş. kullanıcıları ve üyeleri, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi bulunduğu her türlü fikri eser, fotoğraf, resim vb. materyal ve ürünleri kullanamazlar. www.yurthaber.mynet.com kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, resim vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen yurt ve yerel haberler sitesi mynet haber'de, son dakika yurt haberleri ve en güncel yerel haber sizlerle.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir