Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Makale > Ahmet Kuşcu > Mynet'e teşekkürler
Bu makale 2,094 kişi tarafından okundu.

Mynet'e teşekkürler

Değerli okuyucular;

Bugün Mynet Yurthaber'de köşe yazarlığında birinci günün heyecanını yaşamaktayım.Bu ilk günde sizlere kendimden bahsedeceğim, bugun itibariyle ileride yeni yazılarım ile karşınızda olacağız Allah'ın izniyle..

Çocukluğumdan beri içimde bir heycan bir tutkudur, başarılarımı heycanlarımı paylaşmak. Okul panolarında hep yazılarımı, resimlerimi, düzenlediğim yarışmaları, güzel sözlerimi bulundurmak, zaman geldi okul bitti...

Heyecanımız bitmedi ama yazı yazacak panomuz da yok...

Zaman teknoloji zamanı o zaman gazetede ya da internet sitelerinde yayın yapalım dedik. 2007-2010 yılları arasında kamu kurumu internet sitesinde kuruculuk, yazarlık yaptık..

Ama bir gerçek de var ki; kurduğunuz sitedede haber yapılsa okur sayınız az oluyor hali ile sitenizinde ziyaret edilen site olması gerekir...Bu gerekçe ile Mynet servisi ile görüştük yazarlık talep ettik bizleri kırmayıp olur vererek onurlandırıldık..

Bu sayede MYNET ailesine teşekkür ediyorum..

Bir sonraki yazımızda sizlere haberler ile geleceğimin sözünü veriyorum.Esenlikle kalın..

Copyright © yurthaber.mynet.com İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir.

MYNET A.Ş. kullanıcıları ve üyeleri, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi bulunduğu her türlü fikri eser, fotoğraf, resim vb. materyal ve ürünleri kullanamazlar. www.yurthaber.mynet.com kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, resim vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen yurt ve yerel haberler sitesi mynet haber'de, son dakika yurt haberleri ve en güncel yerel haber sizlerle.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir