Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Manisa haberleri > Ensar Vakfı’ndan Vali Daşöz’e Ziyaret
Manisa Haberlerini Takip Et

Ensar Vakfı’ndan Vali Daşöz’e Ziyaret

Güncelleme : 15 Kasım 2012 16:48
Ensar Vakfı’ndan Vali Daşöz’e Ziyaret

Ensar Vakfı Manisa Şube Başkanı Arif Çeler, Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Kaşıkçı ile birlikte Vali Halil İbrahim Daşöz’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Çeler, Vali Daşöz’e, 17 Kasım Cumartesi günü resmi açılışı yapılacak Ensar Vakfı Manisa Şubesi'nin, açılış davetiyesini takdim etti. Ziyarette Ensar Vakfı Başkanı Çeler, “Merkezimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Türkiye genelinde 41 şubemiz var. Vakfımızın kuruluş amacı, eğitime destek vermektir. Öğrencilere kurs açmayı, burs vermeyi düşünüyoruz. Öğrenci potansiyeli bakımından Manisa zengin bir şehir. Bu nedenle ilerleyen süreçteki hedefimiz, eğitime katkı sağlayacak bir yurt açmak. Bu hedefimize ulaşmak için Manisalı hayırseverlerden de destek alacağımıza inanıyorum” dedi.

Çeler, konuşmasının sonunda Vakfın açılış törenine katılması için Vali Daşöz’e davetiye takdim etti.

Vali Daşöz, Vakfın tüm Manisa’ya hayırlı olmasını dilerken, yöneticileri de böyle bir yükün altına girdikleri için tebrik etti. Asli görevlerimiz ne olursa olsun, her zaman hepimizin en önemli milli görevinin eğitim olduğuna inandığını belirten Vali Daşöz, “Çocuklara verilecek hizmette sınır yoktur. Çocuklarımızı her alanda nitelikli, birikimli yetiştirebilirsek ülkemizin geleceği o kadar parlak olur. Kendi yakınımızdan başlayarak ülkemiz çocuklarını geleceğe çok iyi hazırlamamız gerekiyor” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Manisa haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir