Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Mardin haberleri > Çevre ve Orman Bakanlığı, Mardin personelini mevzuat konusunda bilgilendiriliyor
Mardin Haberlerini Takip Et

Çevre ve Orman Bakanlığı, Mardin personelini mevzuat konusunda bilgilendiriliyor

Güncelleme : 30 Haziran 2011 15:47
Mardin
Çevre ve Orman Bakanlığı, Mardin personelini mevzuat konusunda bilgilendiriliyor

Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından, Mardin’in Midyat ilçesinde işe yeni alınan personel için mevzuat ve uygulamaları konulu bilgilendirme semineri düzenlendi. Seminer Güneydoğu’da ilk defa yapılıyor.
Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından üçüncüsü düzenlenen seminer Matiat Otel'de gerçekleşti. Seminere 38 ilden katılan personele, alanında uzmanlar tarafından “mevzuat ve uygulamaları” konusunda bilgi verildi. Seminere Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Ölçme Ve İzleme Daire Başkanı Kemal Ünsal’ın yanı sıra Çevre Yönetimi Şube Müdürü Orhan Yıldız, Mardin İl Müdürü Fahrettin Ay ve personeller katıldı.
Bakanlıkça, Doğu ve Güneydoğu’da ilk defa bu tür bir semineri düzenlediklerini işaret eden Kemal Ünsal, seminerde personelin bilgilendirilmesi ile beraber yörenin kültürünü yakından tanıma fırsatı bulduklarını belirtti.
Aralarında Adıyaman, Hakkari, Trabzon, Ankara, Bayburt, Rize ve Bolu illerinin bulunduğu 38 ilden 300’e yakın personel katıldı. Ülkenin dört bir yanından seminere katılmak üzere gelen personeller ilk defa Güneydoğu’da bir seminer yapılması ve bölgeyi yakından tanımanın fırsatını bulduklarını dile getirdi. Seminer 6 Temmuz’da son bulacak. Bakanlık, seminer sonunda yapılacak sınavda başarılı olan personeli sertifika ile ödüllendirecek.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Mardin haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir