Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Mersin haberleri > Kendisini ısıran yılanı ısırdı
Mersin Haberlerini Takip Et

Kendisini ısıran yılanı ısırdı

Güncelleme : 21 Haziran 2011 10:27
Mersin

Mersin'in Silifke İlçesi'nde 56 yaşındaki Mehmet Ali Korkmaz, bahçede çalışırken kendini ısıran yılanı yakalayıp ısırdı. 

Silifke'de  limon bahçesini temizleyen Mehmet Ali Korkmaz, ayağında bir acı hissetti. Yanından kaçan 2'şer metre boyundaki 2 yılanı fark eden Korkmaz, yılanlardan birinin kendisini ısırdığını fark etti. Yılanın peşinden koşan Korkmaz, kendisini ısırdığını düşündüğü yılanı yakalayıp ısırdı. Ardından da diğer yılanı yakaladı. 

Mehmet Ali Korkmaz, "Birden ne olduğunu anlayamadan ayağımdan beni bir şeyin ısırdığını fark ettim. Bir baktım iki tane 2 metre boyunda kara yılan. Hemen can havli ile beni ısıran yılanı yakaladım. Koştum diğer yılanı da yakaladım. Canım çok yanmıştı. Bende yılanı ısırdım" dedi.


Kendisini ısıran yılanı ısırdı | video.mynet.com


Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçede yılan konusunda ihbar almaya başladıklarını belirten Silifke Belediyesi İtfaiye Eri Yaşar Kirişçi ise, "Yaz mevsimin gelmesiyle birlikte yılanlar ortaya çıkmaya başladı. Gelen ihbarları değerlendiriyoruz. Yine böyle bir ihbar aldık ve limon bahçesinde iki tane 2 metre boyunda yılan yakaladık. Arkadaşı sokmuş, arkadaşımız da intikamını almak için yılanı ısırdı, sonrada tedavi etti. Evine işyerine veya arabasına yılan girenlere yardımcı olmaya hazırız" diye konuştu.

 


ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Mersin haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir