Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Mersin haberleri > Şoray 1 Sitesi’ni ziyaret
Mersin Haberlerini Takip Et

Şoray 1 Sitesi’ni ziyaret

Güncelleme : 06 Temmuz 2011 13:53
Şoray 1 Sitesi’ni ziyaret

Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım, Mezitli Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri, Mezitli Belediyesi Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden yetkililer, Şoray 1 Sitesi’nde kahvaltıya katıldı.

Şoray 1 Sitesi yönetim kurulu Başkanı İbrahim Örgü ve yönetim kurulu üyeleri, Şoray 1 Sitesi sakinleri Başkan Yıldırım ve meclis üyelerine kahvaltı sırasında sitenin sorunlarını ilettiler. Kalabalık bir kahvaltı sofrası olması ve ekibe gösterilen ilgi sitede yapılan gezi sırasında da devam etti. Başkan Yıldırım, Şoray 1 Sitesi adına yönetim kurulu başkanı İbrahim Örgü’ye daveti için teşekkür ettiğini, zaman zaman sitelerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve site sakinleri ile ilişkileri güçlendirmek adına site ziyaretleri yaptıklarını söyledi. Bu ziyaretler çerçevesinde, belediyenin gözünden kaçan noksanların tespit edildiğini kaydetti.

Yönetim kurulu başkanı İbrahim Örgü, Mersin düşünüldüğünde Mezitli’nin oldukça önemli bir yere sahip olduğunu, hatta zamanla Ankara’nın Çankaya semti kadar önemli bir yere sahip olacağını söyleyerek Başkan Yıldırım’a ve meclis üyelerine davete katıldıkları için teşekkür etti.


ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Mersin haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir