Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Muğla haberleri > Köyceğiz Belediye Başkanı Yaz Programı Hakkında Bilgi Verdi
Muğla Haberlerini Takip Et

Köyceğiz Belediye Başkanı Yaz Programı Hakkında Bilgi Verdi

Güncelleme : 05 Temmuz 2012 15:35
Köyceğiz Belediye Başkanı Yaz Programı Hakkında Bilgi Verdi

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bulunan Yabancılar Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda gazeteciler ile bir araya gelen Köyceğiz Belediye Başkanı Salh Erbay, yaz etkinlikleri hakkında bilgi verip sezonun dolu dolu geçeceğini söyledi.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesi Yabancılar Dayanışma Derneği tarafından Köyceğiz Belediyesi Delta Tesislerinde düzenlenen kahvaltılı basın toplnatısına Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay ve Dernek Başkanı Halil Karanfiloğlu’nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Kahvaltıda ilk sözü alan Yabancılar Dayanışma Derneği Başkanı Halil Karanfiloğlu, dernek çalışmaları ve amaçları hakkınd akatılıımcılara bilgiler verdi.

Daha sonra söz alan Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay ise geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ‘Sokak Şenlikleri’nin çok başarılı geçtiğini dile getirerek bu tür etkinlikleirn sezon boyunca devam edeceğini kaydetti.

Sokak şenliklerinin Köyceğiz’e 4 gün boyunca büyük bir canlılık kazandırdığını ifade eden Başkan Erbay, “İleriki günlerde 3 Temmuz’dan başlayan ve bir hafta sürecek olan briç turnuvamız var. Turnuvaya yaklaşık 500 kişi katılacak. Ondan sonraki hafta ise Plaj Hentbolu başlayacak. Bir hafta sürecek olan bu etkinliğimizde 40 üniversite katılacak. Toplamda 600 sporcu ve bunlarla beraber bir çok insan ilçemize gelecek. Ağustos ayında da bu yıl ilk defa olacak olan motor şenlikleri ve akabinde sinema günleri yapılacak. Bu etkinliklere de çok sayıda insan ilçemize gelerek ekonomik katkıda bulunacaklar. Yaz boyunca etkinliklerimiz devam edecek bu etkinlikler sayesinde hem esnafımız kazanacak hem de Köyceğiz” şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Muğla haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir