Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Nevşehir haberleri > Gülşehir Karavezir İlkokulu Polonya Yolcusu
Nevşehir Haberlerini Takip Et

Gülşehir Karavezir İlkokulu Polonya Yolcusu

Güncelleme : 22 Şubat 2013 10:20
Gülşehir Karavezir İlkokulu Polonya Yolcusu

Gülşehir Karavezir İlkokulu öğrencileri, "Gökkuşağı Farklılıkların Buluşması AB Projesi” kapsamında 16-20 Mart tarihleri arasında Polonya’ya gidecek.

Türkiye, Bulgaristan, Polonya, İngiltere, İtalya, Fransa, Letonya, Litvanya ülkelerindeki okulların ortak proje çalışmasının şimdiki durağı Polonya oldu.16-20 Mart tarihlerinde ki çalışmaya Karavezir İlkokulu Öğretmenleri Seda Karataş ve Erhan Karataş ile öğrenciler, Rafet Çiftçi ile Şeyma Büyüksolak katılacak.

Gülşehir Karavezir İlkokul Müdür Yardımcısı İbrahim Uludağ: “AB Projesi kapsamında şimdiye kadar Polonya ve Bulgaristan dışında tüm diğer ortak üyeler ile çalışmalar gerçekleştirildi.Çalışmalara 10 öğretmen ve 12 öğrenci katkıda bulunarak anılan ülkelere çalışma ziyaretlerinde bulunduk” dedi.

Proje Koordinatörü Numan Çelebi ise çalışma ziyaretinin amacısının eğitim ve yönetimin geliştirilmesi yanında kültürel, ırksal, renksel farklılıkların bir arada yaşaması ve ortak yaşam değerlerinin oluşturulması, dünyada yükselen şiddet, ayrılıkçı, ırkçı hareketlere karşı kardeşlik ve birliktelik gibi ortak değerlerin savunulması olduğunu belirtti.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Nevşehir haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir