Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Osmaniye haberleri > OGİAD girişimcilik kursu düzenleyecek
Osmaniye Haberlerini Takip Et

OGİAD girişimcilik kursu düzenleyecek

Güncelleme : 28 Eylül 2011 16:02
OGİAD girişimcilik kursu düzenleyecek

Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği (OGİAD) Başkanı Mahmut Keten 27 bin TL’lik hibe destekli girişimcilik kursu düzenleyeceklerini söyledi.
İş kurmak isteyen girişimciler için kursun bir fırsat olduğunu kaydeden Keten bu çerçevede 30 kişiye eğitim verileceğini kaydetti.
Keten “Kursu Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının (KOSGEB) 27 bin liralık hibesinden faydalanmak amacıyla düzenleyeceğiz. Kursiyerler, eğitim sonunda girişimcilik sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Bir işletme nasıl kurulur, yönetilir, pazarlama stratejileri nelerdir? gibi konularda eğitimler vereceğiz. Kurs bir ay sürecek, haftada 16 saat ders verilecek" dedi.
Kursa katılanlardan ücret talep edilmeyeceğini vurgulayan OGİAD Başkanı Mahmut Keten “Kurs sonunda kursiyerler KOSGEB'e proje sunacak ve kabul edilen projeye 27 bin lira hibe verilecek. Eğitimlerimiz dernek binasında verilecek. 15 Ekim’de sona erecek olan başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir.” ifadelerini kullandı.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Osmaniye haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir