Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Şikayetler > Denizli

Tüm Denizli Şikayetleri Sayfa 7

 • Kaldırılan çöp konteynırları

  Belki güzel bir olay fakat altyapısını oluşturmadan çöp konteynırlarını kaldırmak hiç akıl işi değil. Şimdi haftada 5 gün çöplerimiz toplanıyor.Fakat belediyemiz önce bu işin altyapısını oluşturarak yani halkı bilinçlendirerek ve çöp poşedi dağıtarak bir teşvik yapmalıydı.İşyerlerinin yoğun olduğu caddeler ön... Devamı

  18.07.2011
 • Çivril'in tozlu ve çamurlu yolları

  Denizli İlinin en büyük ilçesi Çivril'de altyapı çalışmaları yapılması nedeniyle 2-3 yıldır tozdan ve çamurdan bıktık. Belediyemizin Muhalefet partisinden olması nedeniyle Çivril halkı Kışın çamura Yazın da toza mahkum oldu.Lütfen sesimizi birileri duysun.Sıcak yaz aylarında mecburen evlerimizde cam açamıyoru... Devamı

  18.07.2011
 • Yol

  Baraj yapıldığı için yolu iptal ettiler yol uzadığı yetmemiş gibi bir yolu görmeniz lazım çukur toz toprak rezillik yetkili yokmu allah aşkına en azından asfaltlama olması gerekmezmi milenyum yılında yol yok ya inanılacak gibi değil ..

  17.07.2011 - telekkudret
 • Üst yapı

  Denizli Devlet Hastanesi'nden 15.7.2011 tarihli randevu aldım fakat ayağım alçıda ve yürüyemiyorum aracla hastanenın önune gırmek ıstedıkkı malesef her yol kazılı ve kapalı gıremedıgımız yol yuzunden kontrole gıdemedık lutfen bır an önce yol acılsın...

  16.07.2011 - serayyalcin
 • Yol

  Çameli-Fethiye yolu çok bozuk olduğu ve asfalt olmadığı için çok mağduruz. Gereken yerlere ne kadar şikayetlerimizi belirtsek de gereği yapılmamiştır. İlgililerin dikkatine lütfen....

  13.07.2011
 • Araçların gideceği yol kalmadı ki

  Araçların gideceği yol kalmadı ki insana hizmet değil eziyet yapıyor bu belediye napsınlar araç şöförleri ya kaldırıma bırakacak ya ters yoldan geçecek tek sorumlusu belediye.

  11.07.2011 - hambatlisahin
 • Kaldırımlar araçlar için olduğunu denizlide öğrendim

  Denizli'de kaldırımlar araçlar için yapılmış yayaların geçmesi imkansız gibi görünüyor. Yetkililer kaldırıma park edilen araçlara ceza yazmasını yada trafik tarafından çektrilmesini istiyorum.

  06.07.2011 - cobanlar
 • Halk otobüslerin düzensiz çalışması

  En kötü çalışan hat 29 nolu hat belediye hiç denetlemiyor Tureks firması istediği gibi hareket ediyor

  06.07.2011
 • atatürk caddesinin tek taraflı trafik akışı

  Cınardan atatürk caddesine giriş olmadığı icin o istikamete gidecekler icin başkaca giriş te yok sokak aralarından bir şekilde trafik kuralları ihlal edilerek şehrin alt yakasına inilmektedir. yetkililerin ben yaptım oldu fikrinden vaz gecerek atatürk caddesini cift yönlü trafiğe acıp sorunu cözmeleri beklen... Devamı

  03.07.2011
 • Tureks firmasına ait belediye otobüsleri

  Otobüsler eski koltukları çok pis. Üstüne üstlük klimasız .halka verilen değerin göstergesi. Birde yeşilköy köy içinden zamanında kalkmıyor araştırdığımda ise belediyenin bedava çay ikramı şöförlerin en az 10 dakkika gecikmeli kalkmasına sebeb oluyor.bu durum uzun zamandır devam ediyor.

  30.06.2011 - muzsengul
 • Ulaşım

  Beyağaç ilçesinin yollarıyla ilgilenebilecek yetkili arıyoruz yıllardır.Giden bir daha gitmeyi tövbe ediyor.Yollar delik deşik olmuş.

  29.06.2011
 • Çile

  Denzili nin yolları içler acısı..En işlek caddelerde bile durum çok vahim.Sayın Zeybekçi madem millet vekili olacaktın.Ne işin vardı belediye başkanlığında.Denizli acı çekiyor.Arabalara yazık..Bu çileyi çekenlere yazık..

  26.06.2011
 • Hırsızlık

  Üçler beşdesine eskiciler gelıyor ve mahalle mahalle dolasıyorlar. evlerı gozetlıyorlar. ve evde kımse yoksa ne var ne yok alıp goturuyorlar buduruma bir cozum bulunmalı guvenlık yetersız. beledıyenın bu eskıcılerı sokak sokak dolasmasını yasaklamalıdır.

  22.06.2011
 • Kaldırımlar hakkında

  Saraylar Mahallesi ve buna benzer bir çok mahallenin cadde ve sokaklarının kaldırımlarını araçlar istila ediyor. Yayalar olarak yoldan yürümek zorunda bırakılıyoruz. İlgililere duyurulur. Şimdiden teşekkür ederim.

  22.06.2011 - kurt_3333
 • Çamlık parkının hali içler acısı

  Çamlık parkı pislikten geçilmiyor.Eski haline dönmüş.Sağlam çocuk parkı kalmamış.Tüm salıncaklar yerlerde.

  13.06.2011
ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

En Çok Okunan Haberler

RSS
TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Denizli haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir