Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Sivas haberleri > Chp Antalya Milletvekili Atilla Emek Suşehri İlçesini Ziyaret Etti
Sivas Haberlerini Takip Et

Chp Antalya Milletvekili Atilla Emek Suşehri İlçesini Ziyaret Etti

Güncelleme : 05 Mayıs 2013 17:22

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Atilla Emek Suşehri Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Suşehri ilçe Başkanı Hüseyin Çorlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından parti binasında karşılanan Cumhuriyet Halk Partisi Genel merkezi Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Atilla Emek’e Cumhuriyet Halk Partisi Sivas il Başkanı Ulaş Karasu eşlik etti.

Konu hakkında açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı Ulaş Karasu “22. ve 23. dönem Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekilimiz Atilla Emek ile birlikte Sivas’taki ilçelerimizi geziyoruz. İlçelerin yaklaşan yerel seçim öncesinde sorunların tespiti noktasında halkımızın Türkiye gündemi ve partimize bakış açısını değerlendiriyoruz. Türkiye zor bir süreçten geçiyor bunu en yoğun yaşayan yerlerden biriside Sivas, Suşehri’dir. Suşehri ilçesinde gelirken nüfusu gösteren tabelasına baktık. Suşehri sürekli göç vermeye küçülmeye nüfusu azalmaya devam ediyor fakat buna karşılık Suşehri halen AK Parti iktidarını zıt bir şekilde yüksek oranda destek veriyor. Halkımızın iktidara verdiği desteğin karşılığı bu değil bu bölgede özellikle hayvancılıkla geçinen halkımız çok büyük sorunlar sıkıntılar yaşıyor. 6 bin 500 TL’ye vermiş olduğu büyükbaş hayvanları şuanda 2 bin 500 TL’ye satamıyor, satacak adam bulamıyor. Bu bölgedeki sorunları çözüp yeniden Cumhuriyet Halk Partisi’ne Suşehri’nde Kelkit vadisinde yeniden nasıl güçlü hale getiririz yeniden nasıl iktidar yaparız ve halkımızın bu sorunlarına partimizin çözüm önerilerini partililerimize anlatmak için ilçeleri geziyoruz” dedi.

İhlas Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Sivas haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir