Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Tekirdağ haberleri > Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, 150 üniversite öğrencisine burs verecek
Tekirdağ Haberlerini Takip Et

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, 150 üniversite öğrencisine burs verecek

Güncelleme : 28 Ağustos 2011 11:27
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, 150 üniversite öğrencisine burs verecek

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası eğitime desteğini bu yıl da devam ettiriyor. 2011-2012 eğitim ve öğretim yılı için üniversite öğrencilerinden burs başvurularını 5 Eylül- 7 Ekim tarihleri arasında kabul edecek olan ÇTSO, belirlediği şartlar kapsamında 4 yıllık üniversite öğrencilerine burs verecek.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Güleroğlu, ÇTSO'nın her zaman eğitim ve öğretimin yanında yer aldığını belirterek, ‘’Odamız tarafından 2011 - 2012 eğitim - öğretim döneminde 4 yıllık üniversite öğrencisi veya dört yıllık üniversiteye girmeye hak kazanmış öğrencilerimize burs vereceğiz. Öğrencilerimiz, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odamızın belirlediği şartlar dahilinde odamızdan temin edecekleri ve hazırlayacakları evraklar ile müracaatlarını yapabilirler. Tüm öğrencilerimize eğitim - öğretim hayatlarında başarılar diliyorum." dedi.
ÇTSO’nun burs için gerekli olan şartları ise şöyle: Anne ve/veya babanın vefat etmiş olması (öncelik), 4 yıllık üniversiteye girmeye hak kazanmış olmak/öğrencisi olmak, bir önceki döneme ait derslerden geçmiş olmak, başka bir kurumdan burs almıyor olmak, ailenin, Çorlu veya Çorlu'nun köylerinde ikamet ediyor olması.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Tekirdağ haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir