Sitene Ekle
Finans
Spor
Video
Magazin
Erkek
Kadın
Sinema
Sağlık
İlginç Haberler
Teknoloji
Şehir Fırsatları
Yurt Haber > Yozgat haberleri > Ayağına batan cam parçası ile 37 yıl gezdi
Yozgat Haberlerini Takip Et

Ayağına batan cam parçası ile 37 yıl gezdi

Güncelleme : 20 Ekim 2011 12:38
Ayağına batan cam parçası ile 37 yıl gezdi

Yozgat’ın Şefaatli ilçesinde bir kişi ayağına batan 2 santimetre uzunluğundaki cam parçası ile 37 yıl gezdi.
Abdurrahman Çavuşoğlu isimli vatandaş, ayak topuğundaki camın kendisine 37 yıl önce lise yıllarındayken battığını söyledi. Çavuşoğlu, “O tarihte ayağıma batan cam parçası nedeniyle hastaneye gittim. Hastanede ayağıma yapılan dikiş ve pansumanın ardından taburcu oldum. Yara iyileştikten sonra zaman zaman ayağımda ağrıların oluştuğunu hissettim. Fakat yıllardır geçer ümidiyle bu ağrıyı pek önemsemedim.” dedi.
Ağrıları şiddetlenince Şefaatli Devlet Hastanesi'nde Dr. Bülent Koç’a muayene olduğunu ve bu sayede ayağında yıllardır cam kırığı ile dolaştığını öğrendiğini anlatan Çavuşoğlu, “Ayağımda 2 santimetre uzunluğunda cam kırığı olduğunu öğrendim. Daha önceleri de ağrı şikayetlerinden dolayı hastaneye gittiğim oldu. Fakat ayağımın neden ağrıdığı konusunda tam bir teşhis konulamamıştı. Allah razı olsun Bülent Bey’den ameliyatımı yaparak, 37 yıldır çektiğim sıkıntıdan beni kurtardı." dedi.
Dr. Bülent Koç, hastanın şikayeti üzerine yapılan kontrollerde ayağının içinde 2 santimetre uzunluğunda cam parçasına rastlandığını belirtti. Koç, "Cam parçasının sinir ve damara denk gelmemesi hastamız için büyük bir şans olmuştur. Hastamıza yapılan küçük bir operasyonla cam parçasını çıkardık. Hastanın sağlık durumu çok iyi. İnşallah birkaç haftaya kadarda ayağı tamamen normale dönecektir." ifadelerini kullandı.

Cihan Haber Ajansı

ara
Ara
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

TAKİP ET
MOBİL'DE MYNET
En güncel ve son dakika Yozgat haberleri Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Mynet Yurt Haber servisiyle sizlerle
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir